Senelių susitikimas su rašytoja Inga Liutkevičiene

Nuo kovo mėnesio pabaigos iki balandžio pirmosios pusės, lankėme senelių namus su rašytoja Inga Liutkevičiene ir su Lietuvos aklųjų bibliotekos skaitytojų aptarnavimo centro vadove Janina Vileikiene. Susitikimai buvo labai jausmingi, su stipriu atsaku iš senelių. Jie pasidalino savo įspūdžiais apie tai, kaip jiems sekasi klausyti garsines knygas, kaip jie tai daro ir kokią naudą teikia kolektyviai ir individualiai klausant garsines knygas.

Rašytoja Inga Liutkevičienė sutiko dalyvauti projekte ir pristatyti keletą, pačių aktualiausių seneliams, savo parašytų knygų. Ji pristatė Almos Adamkienės, Galinos Dauguvietytės biografijas, taip pat knygą apie sveiką gyvenimo būdą „Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų“. Seneliai su didžiausiu susidomėjimu klausėsi rašytojos, ir iki vieno dėkojo, plojo ir kvietė dar atvykti.

Mano šviesa projektai Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Seneliu namai Egle Rudis Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Seneliu namai Egle Rudis Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams Mano šviesa parama seneliams